Banja Luka 10°C
Bihać 10°C

25.08.2019 / 20:10 Fudbal - Serie A

Nova sezona, stare navike: Milan poražen u Udinama

Fudbaleri Udinesea pobjedom nad Milanom otvorili su sezonu u italijanskoj Seriji A, a meč na Dacia Areni okončan je rezultatom 1:0.

U prvom poluvremenu nije bilo većih uzbuđenja, a dovoljan pokazatelj je da ekipe nisu imale niti jedan šut u okvir gola za 45 minuta.

Nastavak je donio nešto ofanzivniju igru Milana koji se otvorio, ali nije došao do prilika. To je donijelo prostor za goste koji su postigli pobjedonosni gol u 72. minuti, a strijelac glavom bio je Rodrigo Becao.

Za domaći tim kompletan meč odigrao je povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine, Mato Jajalo, dok je kod gostiju svoj debi u Seriji A za Milan čekao Rade Krunić, ali nije ulazio u igru.