Banja Luka 11°C
Bihać 18°C

10.11.2019 / 21:28 Fudbal - HNL

Dinamo savladao Rijeku na Rujevici

Zagrebački Dinamo je u derbiju 15. kola HNL-a demonstrirao silu na Rujevici, gdje je potopio domaću Rijeku sa velikih 0:5.

Furiozno su krenuli u meč Modri, odlučni da potpuno razbiju protivnika, a to im je pošlo za rukom već za manje od pola sata, pošto je semafor u 26. minuti pokazivao rezultat 0:4.

Pogađao je prvo Ivanušec u 14., da bi u 18. minuti prednost udvostručio Oršić. Samo dvije minute poslije pogađa i Stojanović, a Oršić do drugog gola stiže u 26. minuti.

Tačku na utakmicu je Oršić stavio u 70. minuti kada je kompletirao hat-trick za 0:5.

U igru je u 73. minuti ušao i Izet Hajrović, dok je kod domaćih Stjepan Lončar odigrao 74 minute, a Zoran Kvržić je igru napustio na poluvremenu.