Banja Luka 7°C
Bihać 3°C

24.10.2021 / 22:25 Fudbal - Nakon remija sa Borcem

Musemić: Ovo već vrijeđa moje dostojanstvo

Šef stručnog štaba Tuzla Cityja Husref Musemić dao je zanimljivu izjavu nakon remija sa Borcem (1:1).

Strateg ekipe iz Simin Hana evidentno je bio nezadovoljan suđenjem, a dešavanja na meču je prokomentarisao ovim riječima:

“Prvim poluvremenom nisam zadovoljan, bili smo nervozni i prihvatili neku igru bez igre s dugim loptama, što je Borac lako rješavao. Primili smo gol iz penala. Drugo poluvrijeme mislim da smo odigrali dobro, barem koliko sam ja mogao da vidim. Dosta smo nešto izrotirali i mislim da je to dalo ploda. Stvorili smo šanse, igrali smo maltene na jedan gol. Čestitke mojim igračima na svemu ovome što su izdržali. Ja imam 60 godina, ovo već vrijeđa moje dostojanstvo. Fudbal bi trebao da se igra i sutra, prekosutra, zakosutra, godinu… Stvarno ne znam koja je svrha. Dugo sam u ovome, ne tražim nikad neka opravdanja, ali žao mi je ovih momaka. Kažu – i mi imamo porodice, živimo od toga… Bila šta još da kažem bilo bi suvišno“, kazao je Musemić.