Banja Luka 18°C
Bihać 14°C

25.06.2022 / 20:57 Fudbal - Pripremna utakmica

Željo bolji od Igmana na Grbavici

Fudbaleri Željezničara u prvoj pripremnoj utakmici ovog ljeta savladali su na Grbavici novog premijerligaša, ekipu Igmana.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, iako šanse na obje strane nisu izostale. Željezničar u vodstvo dolazi u 50. minuti, Hamza Gasal je rutinski poentirao nakon asistencije Štilića.

Prednost domaćina udvostručio je povratnik u redove Plavih, Dženis Beganović, u 71. minuti utakmice. Igman je i u drugom dijelu meča također imao svoje šanse, ali nijednu nije iskoristio, tako da je ostalo 2:0 do posljednjeg sudijskog zvižduka.

Željezničar – Igman 2:0 (Gasal 50’, Beganović 71’)

ŽELJEZNIČAR: Bender, Malić, Galić, Kosorić, Cocalić, Hajdarević, Mekić, Štilić, Subašić, Santos, Beganović.

IGMAN: Ćeman, Velić, Tukić, Duraković, Mahmić, Drljević, Bešagić, Bibić, Jakupović, Kašić, Ramić.