Banja Luka 6°C
Bihać 3°C

22.02.2020 / 23:09 Fudbal - La Liga

Real primio nevjerovatan gol i izgubio od Levantea

Real Madrid poražen je u 25. kolu španske La Lige na gostovanju kod Levantea rezultatom 1:0.

Iako su Kraljevi imali bolje šanse na ovom meču na kraju su izgubili zaista nevjerovatnim golom kojeg je postigao Jose Morales.

Benzema, Hazard, Modrić i Casemiro su propustili nekoliko šansi za goste u prvom poluvremenu, a Levante je zaprijetio prvi put u 48. minuti kada je Enis Bardhi šutirao tik pored stative.

Hazard je u 53. minuti imao stopostotnu priliku kada je izašao sam na Fernandeza, ali je golman domaće ekipe sjajno odbranio njegov udarac. To je ujedno i bila posljednja konkretna prilika Kraljeva na ovom susretu.

A onda u 79. minuti pravi šok. Jose Morales je izbjegao ofsajd zamku i sjajno pogodio bliži ugao Courtoisa za prednost domaćeg tima od 1:0.