Banja Luka 1°C
Bihać -1°C
Danska prvak svijeta
Pali Francuzi

Rukometaši Danske savladali su Francusku 34:29 u finalu Svjetskog prvenstva u rukometu i tako vezali treće svjetsko zlato što ih čini neprikosnovenim vladarima ovog sporta.

Švedska "pogurala" Mađarsku do četvrtfinala
SP 2023

Rukometaši Švedske su u posljednjem okršaju grupe 2 Svjetskog rukometnog prvenstva savladali Portugal, a jedan od domaćina turnira u četvrtfinale ide s prvog mjesta u grupi, što se znalo i prije ovog meča.

Slovenija preko Crne Gore do kote tri
SP 2023

Rukometaši Slovenije pobijedili su Crnu Goru u posljednjem meču na Svjetskom prvenstvu sa 31:23 (15:8), obezbijedili su treće mjesto u grupi i plasman od 9. do 12. mjesta,...

Stala je Slovenija, Španija i Francuska u TOP 8
SP 2023

Rukometaši Španije pobijedili su Sloveniju sa 31:26 (15:15), pa su obezbijedili plasman u četvrtfinale, isto kao i selekcija Francuska. U posljednjoj rundi, Španija i Francuska će se boriti za prvo mjesto u grupi.