Tuzla 15°C
Banja Luka 15°C

05.07.2020 / 19:39 Fudbal - Martinez tragičar Nerazzurra

Bologna nevjerovatnim preokretom savladala Inter na Meazzi

Bologna je na Giuseppe Meazzi večeras sa 2:1 savladala ekipu Intera u 30. kolu italijanske Serije A.

Gledali smo nevjerovatnu utakmicu, iako se nakon prvog poluvremena činilo da će Inter lagano doći do trijumfa, pošto je od 22. minute vodio golom Romelua Lukakua.

Uz to, u 57. minuti Bologna ostaje s igračem manje pošto je direktan crveni karton dobio Soriano, a pet minuta poslije je dosuđen i penal za Inter.

Ipak, Lautaro Martinez je promašio, a kasnije se ispostavilo da je tako postao i tragičar Conteovog tima. Bologna je njegov promašaj kaznila u 74. minuti preko Juware, da bi tri minute poslije i Inter ostao s desetoricom.

Tada je drugi žuti karton zaradio Bastoni, a Bologna je iskoristila to što je momentum bio na njenoj strani, te je u 80. minuti preko Barrowa došla do potpunog preokreta.