Tuzla 10°C
Banja Luka 10°C
Bihać 9°C

16.01.2021 / 20:46 Fudbal - Gojak ušao s klupe

Torino skoro cijeli meč imao igrača više, tek u zadnjoj minuti šutnuo u okvir gola

Torino je nastavio igrati jako slabo ove sezone u Seriji A, a danas je još jednom razočarao i to protiv Spezije, pošto je meč završen bez golova 0:0.

Ekipi Torina danas nije bilo dovoljno ni to što je gotovo cijelu utakmicu igrala s igračem više na terenu, pošto je zbog crvenog kartona Vignalija, Spezija od 8. minute igrala s desetoricom.

Zvuči nevjerovatno, ali Torino uprkos tome nije stvorio nijednu pravu šansu, a prvi šut u okvir gola je uputio tek u posljednjoj minuti, kada je udarac Belottija lagano uhvatio golman gostiju. Spezia je bila dosta konkretnija uprkos brojčanoj inferiornosti.

Reprezentativac BiH Amer Gojak je priliku dobio s klupe u 76. minuti, ali nije uspio pomoći drugovima da upišu trijumf. Završilo je 0:0.