Banja Luka 19°C
Bihać 16°C

28.02.2021 / 22:41 Fudbal - Redsi konačno slavili

Liverpool slomio otpor Sheffielda i prekinuo niz od četiri poraza

Fudbaleri Liverpoola konačno su prekinuli crni niz i slavili su na gostovanju Sheffield Unitedu rezultatom 2:0.

Četiri meča zaredom Liverpool je izgubio i tako je napravljena najgora serija u posljednjim decenijama, ali je tome došao kraj.

Redsi su danas kod ‘fenjeraša’ slavili rezultatom 2:0, ali u prvom poluvremenu nije bilo golova najviše zahvaljujući sjajnim intervencijama Aarona Ramsdalea nakon udaraca Roberta Firmina, Mohameda Salaha i Trenta Alexander-Arnolda.

U 50. minuti mladi Curtis Jones je pogodio za vodstvo Redsa, da bi konačnih 0:2 postavio Firmino u 64. minuti, pošto je njegov šut promijenio pravac odbivši se od Bryana i to je bio gol.

Moglo je biti još golova, ali ih nije bilo, tako da je rezultat konačan ostao 0:2.