Banja Luka 16°C
Bihać 13°C

18.04.2021 / 14:43 Fudbal - Serie A

Važna pobjeda Milana u borbi za Ligu prvaka

Milan je došao do veoma važne pobjede u borbi za plasman u Ligu prvaka, a na San Siru pala je Genoa u utakmici 31. kola italijanske Serie A (2:1).

Rossoneri su došli do prednosti u 13. minuti kada je pogodio Ante Rebić, a izjednačenje je donio Mattia Destro. Ovo mu je bio drugi gol glavom ove sezone, a i prvi je postigao protiv Milana u decembru prošle godine.

Milan je na početku drugog dijela imao šanse preko Hakana Calhanoglua i Simona Kjaera, a do vodstva su došli autogolom, koji je postigao Gianluca Scamacca. U sudijskoj nadoknadi Valon Behrami je imao veliku priliku da donese Genovi bod, ali sjajna je bila odbrana domaćih.

Rade Krunić, reprezentativac Bosne i Hercegovine priliku je dobio u 88. minuti kada je zamijenio Calhanoglua, prenosi SCsport.