Banja Luka 3°C
Bihać 1°C

03.05.2021 / 22:56 Fudbal - Serie A

Torino slavio protiv Parme, Amer Gojak presjedio utakmicu na klupi

Torino je pobijedio Parmu na svom terenu u utakmici 34. kola italijanske Serije A, a rezultat je bio 1:0.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a najopasniji bio je Cristian Ansaldi, koji je dva put zaprijetio golu Parme. Jednom je pogodio i preču.

Ansaldi je u 63. minuti asistirao za Mergima Vojvodu, koji je pogodio za 1:0. Ovo je bila peta asistencija za Argentinca u 2021. godini, a od defanzivnih igrača samo Juan Cuadrado ima više (7).

Andrea Belotti je zatresao mrežu u 72. minuti, ali je gol poništen zbog ofsajda, a nedugo nakon toga pogodio je stativu. Do kraja nije bilo većih šansi, a samim tim i promjene rezultata.

Trener Torina napravio je samo dvije izmjene, a svih 90 minuta na klupi je presjedio Amer Gojak.