Banja Luka °C
Bihać 21°C

19.06.2022 / 21:38 Fudbal - Prijateljski susret

Nogometaši Čelika savladali Velež i tako zaokružili proslavu 77. rođendana

Nogometaši Čelika savladali su Velež na Bilinom Polju rezultatom 2:1 u prijateljskoj utakmici koja se igrala u čast proslave 77. rođendana zeničkog kluba.

Čelik je odlučio ugostiti starog rivala FK Velež u utakmici kojom je obilježena proslava rođendana. Aktivnosti zbog 77. rođendana NK Čelik traju još od srijede, a sve je zaključeno večerašnjom utakmicom.

U današnjem duelu mladi nogometaši zeničkog kluba dominirali su terenom u prvom poluvremenu.

Ipak, Velež je poveo nakon greške odbrane Čelika, ali je Emir Karalić vrlo brzo poravnao na 1:1.

Prvo poluvrijeme završeno je tim rezultatom, a onda je u nastavku Besim Kolić pogodio za veliko slavlje domaće publike i pobjedu na kraju.

Povodom proslave rođendana NK Čelik organizovana je kućica u kojoj su se prodavale stvari iz Fan Shopa, klub je priredio druženja s nogometašima, a jučer je bio organizovan i koncert u hotelu Dubrovnik.