Banja Luka 19°C
Bihać 15°C

16.05.2023 / 13:09 Tenis - ATP Masters Rim

Đoković u sjajnom meču savladao Norrieja

Srbijanski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale mastersa u Rimu pobjedom protiv Camerona Norrieja u dva seta. Slavio je Đoković rezultatom 6:3, 6:4, nakon sat i 25 minuta igre.

Rutinski sa dva brejka u prvom setu Novak je lako poveo 1:0. Drugi set je bio dosta zanimljiviji na svim nivoima, pa i nesportskim.

Đoković je napravio brejk, ali se Norrie našao u situaciji da uzvrati. Jednu brejk loptu je Đoković spasio, a u drugoj je bilo jasno šta će se desiti.

Novak je već krenuo ka aut liniji, okrenuo se, a Norrie mu je smeč poslao u noge.

Razbijesnio se Novak, slao je ljutite poglede ka rivalu koji se jedva izvinio, ali Srbin nije rekao ni riječ.

What happened there? #IBI23 pic.twitter.com/anA3ZvqVjj

— Tennis TV (@TennisTV) May 16, 2023

A počelo je Norijevom nervozom jer je Novak kasnio desetak minuta sa izlaskom iz svlačionice, piše Sport Klub.

Pred posljednji gem je Norrie tražio pomoć doktora i dobio je masažu na samom terenu. Ovoga puta Novak je čekao njega.

Đoković će za mjesto u polufinalu igrati protiv boljeg iz meča Popyrin – Rune.