Dok je prošle sedmice Lewis Hamilton snimljen na plaži u Malibuu s njegovom novom djevojkom, Kim Kardashian, njegov timski kolega iz Ferrarija, Charles Leclerc, sa svojom novom suprugom iščekuje vikend Formule 1 u Miamiju.
Višestruki pobjednik utrka u Formuli 1 i njegova supruga Alexandra Leclerc snimljeni su na plaži kako uživaju na odmoru uoči Velike nagrade Miamija koja se održava od 1. do 3. maja.
Mjesec i nešto sitno odmarali su se vozači F1 s obzirom na otkazivanje utrka na Bliskom istoku u aprilu te sada iskorištavaju posljednje dane odmora sa svojim prekrasnim partnericama.
Novi supružnici Leclerc stali su pred oltar u februaru, samo nekoliko dana prije početka sezone, a prekrasno vjenčanje u Monacu izgledalo je bajkovito. Mladenci su se vozili u vintage Ferrariju slikovitom obalnom cestom u rodnom gradu 28-godišnjeg vozača.
Sretni par izgledao je sretnije nego ikad dok su provodili kvalitetno vrijeme zajedno, uživajući na plaži, smiješeći se i igrajući se sa svojim mezimcem – malim jazavčarom Leom, piše Jutarnji list.
Charles je nosio crne kupaće bez majice, pokazujući svoj isklesani torzo, a cool izgled upotpunio je sunčanim naočalama, dok je njegova lijepa odabranica nosila zeleni trokutasti bikini, pokazujući svoju nevjerovatnu figuru.
Par je zajedno od 2023. godine, kada su zajedno viđeni na pariškoj Sedmici mode, a otkad su potvrdili svoju vezu, Alexandru (izvorno Alexandra Saint Mleux) često možemo vidjeti na utrkama širom svijeta.
Njih dvoje postali su sve traženiji i od strane brendova – sam Leclerc prije koji dan objavio je saradnju s L’Oréal Parisom, dok Alexandra potpisuje velike saradnje s brendovima kao što su Rhode od Hailey Bieber, Frame, Nina Ricci, Meshki i drugi.
(Vijesti.ba)
Chat čitatelja