19.06.2026 / 16:11 BiH - Radovi na mreži

Narednih dana mnoge ulice u Sarajevu neće imati vodu, ovo je spisak

Narednih dana mnoge ulice u Sarajevu neće imati vodu, ovo je spisak
Foto: Fena
Kantonalno javno komunalno preduzeće 'Vodovod i kanalizacija' najavilo je radove na vodovodnoj mreži za 20., 21. i 22. juni (subota, nedjelja, ponedjeljak).

Zbog toga bi moglo doći do prekida vodosnabdijevanja, u određenim ulicama na području Sarajeva. Normalizaciju u vodosnabdijevanju očekuju po okončanju radova, u poslijepodnevnim satima.

U subotu, 20. juna, u okviru redovnog održavanja vodovodnog sistema, vršit će popravku kvarova zbog čega može doći do prekida u snabdijevanju vodom u ulicama Antuna Hangija, Jukićeva i Slatina Gornja. Za nedjelju, 21. juni iz istih razloga može doći do prekida vodosnabdijevanja u ulicama Braće Begić, Koševo, Zaima Šarca i Višnjik, a u ponedjeljak je moguć prekid vodosnabdijevanja u ulicama: Ramiza Alića, Stupska, Orlovačka, Aerodromska, Butmirska cesta, Igmanskih bataljona, Tuneli, Sulejmana Pačariza Hodže, Krivoglavci III, Izeta Karšića čikma, Mekote, Gaj i Spomenik.

- Normalizaciju u vodosnabdijevanju očekujemo po okončanju radova, u poslijepodnevnim satima - navode iz KJKP 'Vodovod i kanaslizacija' d.o.o. Sarajevo.

(Vijesti.ba / Fena)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba.

Izdvajamo