
Na deponiji Uborak u Mostaru jutros je ponovo izbio veliki požar.
U gašenju požara učestvuje sedam ljudi s tri vozila. Naknadno se priključilo još vozila i još ljudi.
Kako su rekli iz PVP Mostar situacija je iznimno ozbiljna, a Mostarom se širi dim i smrad paleži..jpg)
Podsjetimo, i prošlog je ponedjeljka gorjela deponija..jpg)
Prijem smeća je otežan sedmicama zbog političkih nesuglasica dok su mostarske ulice pune smeća.
(Vijesti.ba)
Chat čitatelja