
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine sinoć je u trećoj utakmici na Svjetskom prvenstvu pobijedila Katar rezultatom 3:1 i tako se plasirala u nokaut-fazu ovogodišnjeg Mundijala.
Strijelci golova za našu selekciju bili su Alajbegović i Mahmić, dok je preostali gol BiH, tj. autogol, pripisan igraču Katara.
Komentatori iz Slovenije, Hrvatske i Srbije su sa uzbuđenjem proslavili golove BiH i na profesionalan način prenosili ovaj meč.
Podsjećamo, Sjedinjene Američke Države su najvjerovatnije rival Zmajevima u šesnaestini finala Mundijala, a meč se igra 2. jula, u noći sa srijede na četvrtak, u 2 ujutru.
(Vijesti.ba)
Chat čitatelja