
O uspjehu Zmajeva za Tportal je govorio bivši dvostruki selektor BiH, 68-godišnji Faruk Hadžibegić.
- Rezultat piši, igru briši - bio je prvi Hadžibegićev komentar.
Pa ono što smo vidjeli u 1. poluvremenu od Bosne i Hercegovine, po pitanju igre, bilo je dobro, bila je konstatacija novinara Tportala?
- Jeste, ali s druge strane je bio Katar. I nikako nismo smjeli primiti taj gol. No, najvažnije je da smo prošli dalje.
Očito je da niste impresionirani igrom?
- Nisam, nikako. Zadovoljan sam tek prolaskom. Iz korektnosti ne volim ulaziti u dublje analize i komentar, tim prije što ne znam kakva je situacija unutar ekipe. Također, niti sam birao igrače. Imamo selektora, to je njegov posao.
Inače, Hadžibegić je svoj drugi mandat na klupi Zmajeva završio nakon tri vezana poraza od Slovačke, Portugala i Luksemburga.
Posljednji je bio upravo protiv Luksembrga u Zenici rezultatom 0:2.
(Vijesti.ba)
Chat čitatelja