
"Okvirni sporazum u Washingtonu ponižavajući je i sramotan te predstavlja predaju suvereniteta", rekao je Qassem.
"Taj je sporazum ništavan i moraju se provesti odredbe iransko-američkog memoranduma o razumijevanju", dodao je.
Qassem je osudio i prijedloge da se izraelsko povlačenje iz južnog Libana poveže s razoružanjem Hezbolaha.
"Povezivanje izraelskog povlačenja s razoružanjem otpora u cijelom Libanu vrlo je opasan prijedlog koji prelazi sve crvene linije", rekao je.
(Vijesti.ba)
Chat čitatelja