
Iako identitet još nije službeno potvrđen, jer predstoje obdukcija i DNK analiza, izvori bliski istrazi navode da trenutno nema indicija da bi pronađena osoba mogla biti neko drugi.
Draganin nestanak prijavljen je nakon požara, a prema podacima policije ona je bila jedina osoba za kojom se tragalo u vezi s ovim događajem. Ranije se tragalo i za 65-godišnjom ženom, no ona je u međuvremenu pronađena živa i smještena u bolnicu.
Prema pisanju hrvatskih medija, tijelo je pronađeno nedaleko od lokacije na kojoj su se nalazile tri žene koje su automobilom pokušavale izbjeći vatrenu stihiju. Jedna od njih zadobila je teške povrede, dok je Dragana u metežu koji je nastao nestala bez traga.
Zbog toga su spasilačke ekipe pretraživale upravo područje oko posljednje poznate lokacije vozila.
Više informacija o uzroku smrti i identitetu pronađene osobe bit će poznato nakon završetka svih potrebnih vještačenja.
(Vijesti.ba)
Chat čitatelja