25.11.2025 / 09:00 Politika - Dan državnosti

Katica: Važno je podsjećati se na bitne trenutke u historiji BiH

Katica: Važno je podsjećati se na bitne trenutke u historiji BiH
Foto: Screenshot
Ministar unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo Admir Katica kazao je danas, u povodu obilježavanja Dana državnosti Bosne i Hercegovine da je svako dužan na svoj način uraditi ono što može za svoju domovinu.

- Svi mi smo dužni svaki dan, svako na svom mjestu ono što možemo uraditi za svoju domovinu. Mi u institucijama BiH radimo na način da gradimo institucije svaki dan. Samo jakim institucijama možemo odgovoriti na sve izazove koji se pojavljuju. Vrlo je važno podsjećati se na važne trenutke u ratnoj historiji - naglasio je Katica.


Dan državnosti Bosne i Hercegovine počeo je obilježavanjem na brdu Hum iznad Sarajeva gdje su zvaničnici prisustvovali podizanju zastave i intoniranju državne himne.

(Vijesti.ba)

Izdvajamo