Banja Luka 3°C
Bihać 0°C

24.10.2020 / 21:02 Fudbal - Nula na Old Traffordu

Cavani debitovao, United i Chelsea razočarali u derbiju

Na Old Traffordu je danas odigran derbi Manchester Uniteda i Chelseaja, ali on nije opravdao očekivanja i završio je bez pogodaka (0:0).

Domaći tim Crvenih đavola je bio nešto bolji protivnik tokom 90 minuta utakmice, ali ipak nije uspio zatresti mrežu Eduarda Mendyja, a ovim ishodom svakako može biti zadovoljniji Lampardov tim.

Dobru priliku za postizanje gola imao je novajlija Edinson Cavani, i to tek što je ušao u igru u nastavku. Nakon kornera s lijeve strane šutirao je i pogodio vanjski dio mreže.

Također, u 91. minuti je sjajno šutirao Rashford, ali je još bolje reagovao Mendy i spasio svoj gol.

United je tako i dalje ostao u donjem dijelu tabele pošto ima svega sedam osvojenih bodova, te je na 15. mjestu, dok je Chelsea sa dva boda više šestoplasirani.